Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • 23 stycznia odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Wszystkie dzieci przebrane były za postacie ze swoich ulubionych bajek. Pani, która prowadziła bal, zapewniła dzieciom świetną rozrywkę w postaci konkursów, różnych tańców i zabaw. Świetna
    Relacja 2018-02-09, 09:03 | autor: Selwana Szołek
  • 5 stycznia w Kaplicy w Studzianie odbyło się przedstawienie grupy 6-latków z okazji Dnia Babci i Dziadzia. Dzieci w przepięknych Jasełkach odtworzyły narodziny Jezusa. Na koniec złożyły serdeczne życzenia dla wszystkich Babć i Dziadków i wręczyły im prezenty.
    Relacja 2018-02-09, 08:57 | autor: Selwana Szołek
  • Na radosne Święta pojednania Nieba z Ziemią, a serc ludzkich z Bogiem - życzymy pogody ducha, radości z narodzenia Jezusa i miłych chwil spędzonych z bliskimi. Wesołych Świąt!
    Relacja 2017-12-24, 09:20 | autor: Selwana Szołek
  • 22 grudnia nasze przedszkolaki występowały w Jasełkach. Był to wspaniały występ z kolędami i dzieleniem się opłatkiem. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów i rekwizytów. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Natalii
    Relacja 2017-12-24, 09:17 | autor: Selwana Szołek
  • 4 grudnia odwiedził przedszkolaków Św. Mikołaj. Radości było co niemiara. Św. Mikołaj przywiózł dzieciom wspaniałe prezenty. Do zobaczenia Mikołaju za rok!
    Relacja 2017-12-11, 15:09 | autor: Selwana Szołek