Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • Wczoraj przyjechali do naszej szkoły mili goście - uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Przeworsku. Grali na różnych instrumentach. Nasze przedszkolaki były zachwycone występem i wszystkich nagrodziły dużymi brawami.
    Relacja 2018-04-17, 20:01 | autor: Selwana Szołek
  • Dzięki uprzejmości Rodziny Julitki, nasze przedszkolaki odwiedziły gospodarstwo wiejskie. Zgodnie z realizowaną tematyką zajęć, dzieci mogły zobaczyć bezpośrednio zwierzęta hodowane na wsi. Przedszkolaki zachwycały się zwierzętami, które bez oporów pozwalały
    Relacja 2018-04-13, 19:37 | autor: Selwana Szołek
  • Żaba, Krokodyl, Smok Zygmunt, Smok Antoni i Smok Wincenty oraz Makrauhenia, Agatka, Kura i Lekkoduch to kukiełkowe postacie występujące w przedstawieniu, które dziś obejrzały nasze przedszkolaki. Celem sztuki było kształtowanie: właściwego stosunku do przyrody, umiejętności
    Relacja 2018-04-13, 19:30 | autor: Selwana Szołek
  • Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze oraz błogosławieństwa Bożego życzymy naszym przedszkolakom i ich Rodzinom! Zapraszamy do galerii naszych świątecznych prac:)
    Relacja 2018-03-29, 14:08 | autor: Selwana Szołek
  • 27 marca pożegnaliśmy Panią Asię, która pracowała w naszym przedszkolu od września. Była zawsze uśmiechnięta, wesoła i chętna do wszelkiej pomocy. Dzieci bardzo ją polubiły. Pani Asiu dziękujemy, że była Pani z nami!!!
    Relacja 2018-03-29, 14:03 | autor: Selwana Szołek